Végtelen Kosár

belépés / regisztráció
belépve maradok
jelszóemlékeztető
jelszóemlékeztető
0
A kosár zárásáig
A kosár üres

Gyökérzöldségek

Kategóriák
Szűrés
Új termékek
Csak új termékek
Allergének
Előrendelhető
Bio
Cukormentes
Tejmentes
Gluténmentes
Vegán
tojásmentes
Állatkísérletmentes
Parabénmentes (kozmetikum, tisztítószer)
Pálmaolajmentes (kozmetikum, tisztítószer)
vegyszermentes
tartósítószermentes
lejáratközeli termék
További szűrők
Ár szerint
Előrendelést felveszünk!
Átvétel: 2026-10-09
Rendelhető 2026-10-06-ig

BIO Cékla 0,5 kg

BIO gazdálkodásból származik. 

600 Ft500 Ft / csomag
1000 Ft/kg
Előrendelést felveszünk!
Átvétel: 2026-10-09
Rendelhető 2026-10-06-ig

BIO Cékla 1 kg

BIO gazdálkodásból származik. 

1100 Ft900 Ft / kg
900 Ft/kg
Előrendelést felveszünk!
Átvétel: 2026-10-09
Rendelhető 2026-10-06-ig

BIO Paszternák 1 kg

BIO paszternák!

1760 Ft / kg
1760 Ft/kg
Előrendelést felveszünk!
Átvétel: 2026-10-09
Rendelhető 2026-10-06-ig

BIO Paszternák 50 dkg

BIO paszternák!

950 Ft / csomag
1900 Ft/kg
Előrendelést felveszünk!
Átvétel: 2026-10-09
Rendelhető 2026-10-06-ig

BIO Petrezselyem gyökér 1 kg

BIO

1760 Ft / kg
1760 Ft/kg
Előrendelést felveszünk!
Átvétel: 2026-10-09
Rendelhető 2026-10-06-ig

BIO Petrezselyem gyökér 50 dkg

BIO

900 Ft / csomag
1800 Ft/kg
Előrendelést felveszünk!
Átvétel: 2026-10-09
Rendelhető 2026-10-06-ig

BIO Sárgarépa 0,5 kg

BIO gazdálkodásból származó termék. 

500 Ft / csomag
1000 Ft/kg
Előrendelést felveszünk!
Átvétel: 2026-10-09
Rendelhető 2026-10-06-ig

BIO Sárgarépa 1 kg

BIO gazdálkodásból származó termék. 

900 Ft / kg
900 Ft/kg
Kategóriák